KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 11806295
nr 1180 6295
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 2/25, motivet: 24,5x16 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:02:58
200 kr
300 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin